Косилка роторная Т900 (ременная)

Выбор покупателей!
Виробник: ТАТА
Модель: 2172-01
Наявність: На складі
Артикул: K-T900

3580
  • 3 580 грн

Краткие характеристики
Тип косарки роторная
Ширина захвата 85 см
Висота скоса 70 мм
Виробник ТАТА
Маса 27 кг
Все характеристики

Відправка без передплати
Повернення протягом 14 дiб
Доставка по всій Україні
Запчастини в наявності
Гарантія 12 місяців

Якщо у вас є мотоблок але ви все ще займаєтеся сіножатями вручну - це, тільки тому що ви не бачили роторну косарку Т900. З допомогу цього пристрою можливо скосити траву будь-якого ступеня жорсткості, залишки зернових культур і навіть рослинність з жорсткими стеблами. Охоплення пристрою становить близько 85 см.

Її підключення не займе у вас багато часу, а робота буде просуватися набагато легше і швидше. Для установки механізму на мотоблок вам слід зняти з крайнього шківа мотоблока один приводний ремінь і встановити на шків ремінь приводу роторної косарки. Для використання агрегату необхідно мати важкий мотоблок з водяним охолодженням. Відмінно підійдуть такі виробники на ринку сільгосп. продукції: Кентавр, Зубр, Zirka.

Механізм складається з 2-х роторів, на кожен з яких встановлено по 4 ножі, що обертаються зі швидкістю 1800-2400 об. \ Хв. Скошена трава буде акуратно складатися в ряд що дозволить по закінченню робіт легко її прибрати. Управління мотоблоком із закріпленою косаркою не складе труднощів навіть для недосвідченого людини, не кажучи вже про тих, кому знайома робота в полі.

Не варто нехтувати своїм часом і силами. Використовуйте всі доступні вам інструменти для полегшення повсякденних завдань, не втрачаючи в якості виконуваних справ!


Характеристики навісного обладнання

Тип косарки роторная
Ширина захвата 85 см
Висота скоса 70 мм
Підключення через ремень к шкиву
Продуктивність 0,4 Га/час
Робоча швидкість 2,4 км/час

Загальні характеристики

Виробник ТАТА
Маса 27 кг
Увага: HTML не підтримується!