Двигун Кентавр ДД190В

Виробник: Кентавр
Модель: 1539-01
Наявність: На складі
Артикул: 43554

12100
  • 12 100 грн

Краткие характеристики
Потужність двигуна 10 л.с.
Тип запуску ручной стартер
Об'єм циліндра 573 см²
Виробник Кентавр
Тип палива дизель
Маса 95 кг
Все характеристики

Відправка без передплати
Повернення протягом 14 дiб
Доставка по всій Україні
Запчастини в наявності
Гарантія 12 місяців

Двигун Кентавр ДД190В - дизельний агрегат з потужністю в 10 к.с. і об'ємом камери згоряння циліндра в 573 см3. Мотори таких потужностей встановлюються на мотоблоки і міні-тракторів важкого класу. Ці монстри працюють там, де потрібна локомотивна тяга, еластичність крутного моменту і при цьому економічність витрати палива і масла. Технології виготовлення сучасних моторів, що працюють на дизельному паливі, досягли результатів, які показують витривалість і надійність в будь-яких умовах.

Позначемо кілька з них:

  • Застосування водяного охолодження. Мета такої технології прибрати місця з локальним перегрівом моторного блоку. Каналами, якими пронизаний корпус блоку, проходить охолоджуюча рідина забираючи надлишки тепла. Ефективність такого способу доводить багаторічна історія використання і позитивні відгуки.
  • Ручний стартер. Запустити такий мотор вручну складно. Але використання ручного стартера з інерційним декомпресором допомагає зробити це без особливих зусиль. Стартер такого типу не піддається умовам пір року і однаково добре працює і взимку, і влітку.
  • 4-ох тактний мотор. Має ряд переваг. Менша вібрація у всьому діапазоні оборотів. Викиди вуглекислоти в атмосферу значно скорочуються завдяки більш технологічному і повному спалювання палива. Зменшується витрата палива і масла.
  • Система OVH, що має на увазі верхнє розташування системи ГРМ. Всі клапани і вали знаходяться вгорі. Це спрощує ремонт. Також зменшується сила тертя і споживання масла.

Більше докладної інформації, а також консультації з підбору моторів для мотоблоків, культиваторів, доставку та оплату товару, дізнаєтеся за номерами телефонів, які вказані на сайті.


Характеристики двигуна

Потужність двигуна 10 л.с.
Тип запуску ручной стартер
Об'єм циліндра 573 см²
Система охлаждения водяное
Тип двигуна 4-х тактный
Ємкість паливного бака 6 л
Діаметр циліндра*Хід поршня 90 х 90 мм
Об'єм масла в картері 1,6 л
Витрати палива 1,1 л/ч
Частота обертання колінвалу 2600 об/мин

Загальні характеристики

Виробник Кентавр
Тип палива дизель
Маса 95 кг
Габарити 74*40*56 см
Комплектація ЗИП-набор, инструкция, гарантийный талон
Увага: HTML не підтримується!